ZpětVycentrovat mapu

Provozní zámečníci, údržbáři

Nabídka práce na volnou pozici pro BIRCHWOOD industrial s.r.o..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Nošovice
  • Přidáno: 10. 4. 2024

Provozní zámečníci, údržbáři:

UpresnujiciInformace(z:8/4/2024
Náplň práce:
- údržba montážních a výrobních strojů a linek
- provádění pravidelných i urgentních oprav
- odstraňování poruch
- zajišťování plynulého chodu výroby
- podílení se na opravách a práci při případných odstávkách zařízení apod.
Požadujeme:
- technicky zaměřenou osobnost
- manuální zručnost, zodpovědnost
- ochotu pracovat i o víkendech.
Nabízíme:
- různorodou práci v přátelském kolektivu
- zajímavé finanční ohodnocení - nástupní mzda 210 Kč/hod., po zkušební době 220 Kč/hod., po roce 230 Kč/hod., po dvou letech 240 Kč/hod.
- stravné ve výši 70 Kč denně
- nástup možný ihned.
V případě zájmu pošlete životopis na email: virova@birchwood.cz
Kontaktováni budou jen Ti uchazeči, kteří budou vybráni do užšího kola výběrového řízení. Děkujeme za pochopení.

Vyžadované vzdělání: Nižší střední odborné
Hrubá mzda: 210 Kč/hodinu

* povinná položka

Telefon775 199 605