ZpětVycentrovat mapu

Zahradníci pro pěstování zahradních rostlin

Nabídka práce na volnou pozici pro Kamil Otava.

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Čeladná 594, Čeladná, 73912
  • Přidáno: 5. 10. 2023

Zahradníci pro pěstování zahradních rostlin:

UpresnujiciInformace(C04 z:3/10/2023  a:5/12/2023
Náplň práce:
- práce bude obnášet nejen práci v zahradnictví na prodejně, tj. vazbu živých květin, prodej okrasných rostlin a zahrádkářských potřeb, ale také všechny sezonní pěstební práce, suché vazby atd.
- pracovní doba je rozvržena ve dvou směnách v rámci provozní doby 7:00-17:00 hod.
- možno dohodnout i zkrácený pracovní úvazek.
Požadujeme:
- vztah k práci a manuální zručnost.
Výhodou:
- vyučení a zkušenosti v zahradnickém oboru.
Osobní kontakt možný po předchozí telefonické domluvě.

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 120 Kč/hodinu

Kontakt na zaměstnavatele

Telefon603 216 993 (8:00-16:00 hod.)