Učitelé odborných předmětů, praktického vyučování, odborného výcviku (kromě pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami) a lektoři dalšího vzdělávání

Nabídka práce na volnou pozici pro AV-economics, s.r.o..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • Přidáno: 24. 9. 2022

Učitelé odborných předmětů, praktického vyučování, odborného výcviku (kromě pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami) a lektoři dalšího vzdělávání:

UpresnujiciInformace(Prvotní kontakt irkovsky@av-economics.cz nebo 606919761
POŽADAVKY:
SŠ nebo VŠ ekonomického směru
Práce na IČ (živnostenský list)
Praxe v oboru (minimálně 2 roky praxe s účetnictvím)
Lektorská praxe výhodou
Umět vysvětlovat jednotlivá témata studentům a uchazečům o kurzy
Perfektní komunikační schopnosti
Znalost on-line výuky, učit kurzisty přes obrazovku pomocí Google Meet, Zoom atd.
Zodpovědnost a spolehlivost
Přátelské a milé vystupování, snaha studentovi skutečně pomoci

NÁPLŇ PRÁCE
Práce z domova a na našich učebnách (dle místa a kraje Vašeho bydliště)
Lehká administrativní práce, zapisování ukončení kurzů, záznam změn u posluchače do sdílených tabulek
Komunikace se zájemci při zahájení kurzu, psaní emailů a podobně
Výuka rekvalifikačních ekonomických kurzů prezenčně i online - vysvětlit vše podstatné dle osnovy

PROČ PRACOVAT U NÁS
Možnost si svobodně zvolit formu výuky dle vašich potřeb (učebna nebo online)
Mít prostor a prostředí se rozvíjet a naučit se spoustu nových informací
Vyučovat, kdy se Vám to časově hodí, jednoduše si vyberete, kdy chcete vést kurzy
Vaše výsledky budou řádně odměněné a vydělat si můžete i více než 60 000 Kč.
Kolektiv, kde si vzájemně pomáháme a nikdy nezůstanete "ve štychu"
Perfektní servis ze strany firmy (mít vždy komu zavolat, veškerá pomoc, učebnice a studijní materiály a mnoho dalšího)
Jistota zaměstnání, obor, kterému se nejen v těžké době daří
Firemní akce a aktivity, kde se poznáte se všemi členy společnosti
Práce bez čekání, kurzisté a kurzy čekají již na Vás
Zaměstnanecké výhody: Home-office, flexibilita, benefity, osobní rozvoj, jistota zaměstnání)

Vyžadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)