ZpětVycentrovat mapu

Inženýři elektronici ve výzkumu a vývoji

Nabídka práce na volnou pozici pro APATOR METRA s.r.o..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: angličtina aktivně
  • lokalita: Havlíčkova 919/24, Šumperk, 78701
  • Přidáno: 22. 3. 2024

Inženýři elektronici ve výzkumu a vývoji:

UpresnujiciInformace(Kontakt emailem : personal@metra-su.cz, Práce vhodná pro OZZ a absolventy, na 1 směnu s pružnou pra. dobou.
Náplň práce: návrh a vývoj elektronických přístrojů v oblasti měření a regulace (indikátory topných nákladů a elektronické vodoměry)
Požadujeme: min. ÚSO elektrotechnického směru - elektronika nebo sdělovací technika, znalost programování a práce s mikrokontroléry, návrh DPS, programování v jazyce C znalost anglického jazyka - čtení technické dokumentace, iniciativní přístup k zadaným úkolům, ochota učit se nové věci, schopnost práce v týmu,
samostatnost, komunikativnost, flexibilitu, loajalitu, ŘP skupiny B výhodou - místo vhodné pro absolventa

Vyžadované vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Hrubá mzda: 30 000 Kč/měsíc

* povinná položka