ZpětVycentrovat mapu

Provozní zámečníci, údržbáři

Nabídka práce na volnou pozici pro BENEŠ a LÁT a.s..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Tovární 463, Poříčany, 28914
  • Přidáno: 15. 2. 2023

Provozní zámečníci, údržbáři:

UpresnujiciInformace(První kontakt:
Dvořáková Jitka, tel.: 267 227 312, Po - Pá 8 - 15 hod,
e-mail: jitka.dvorakova@benesalat.cz .

Náplň práce:
Údržba strojů na oddělení slévárny, dodržování pracovních postupů a bezpečnosti práce.

Požadujeme:
Vzdělání nebo praxe v technickém oboru (např. Zámečník, Strojní mechanik apod.), manuální zručnost a fyzická zdatnost, samostatnost a týmový duch, pečlivost, flexibilita, ochota pracovat ve směnném režimu.

Pracovní doba:
12-hod směny denní / noční (BEZ víkendu) - pouze cca 15 pracovních směn v měsíci.

Nabízíme:
5. týden dovolené navíc, závodní stravování, příspěvky na penzijní připojištění, všem zaměstnancům hradíme tzv. pojistku na blbost, firemní rekreační zařízení, možnost ubytovny, firemní akce, přátelský kolektiv.)

Vyžadované vzdělání: ÚSV s maturitou
Hrubá mzda: 25 000 – 35 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon267 227 312