ZpětVycentrovat mapu

Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

Nabídka práce na volnou pozici pro KOKINETICS s.r.o..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Ke Gabrielce 788, Kamenice nad Lipou (Gabrielka), 39470
  • Přidáno: 21. 4. 2024

Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů:

UpresnujiciInformace(Požadujeme: SOU  technického zaměření, manuální zručnost, spolehlivost, znalost zacházení s měřícími zařízeními
Výhodou: praxe na obdobné pozici, seřizování svařovacích robotů Yaskawa a VZV průkaz
Podmínkou: svářecí průkaz - ZK 135 1.1.

Náplň práce: seřízení a nastavení zařízení na svěřené výrobní hale, provádí uvolnění výroby dle kontrolní dokumentace, zajišťuje vstupní školení pro nové zaměstnance na dané pracoviště, zajišťuje rozdělení zaměstnanců a jejich prací na směnách dle výrobního plánu, zajišťuje výrobu dle výrobního plánu, řešení drobných poruch a důvodů zastavení výroby, preventivní údržba, interní manipulace na své směně

Nabízíme: zaučení na nabízenou pracovní pozici, odborná školení, další benefity a sociální program společnosti bude upřesněn při osobní schůzce.)

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 28 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon606099105