ZpětVycentrovat mapu

Programátoři počítačových aplikací specialisté

Nabídka práce na volnou pozici pro MEVA a.s..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Chelčického 1228, Roudnice nad Labem, 41301
  • Přidáno: 3. 12. 2023

Programátoři počítačových aplikací specialisté:

UpresnujiciInformace(Požadujeme:
o SŠ/SOU technického směru
o             Dobrá orientace v technické dokumentaci
o Základní znalost práce s MS Office
o Cit pro detail, spolehlivost, komunikativnost, ochotu vzdělávat se, učit se novým věcem
o Výhodou: je zkušenost, znalost programování CNC strojů (laser, děrovací lis, svařovací robot),
              případně  jako obsluha/seřizovač  těchto strojů

Náplň práce:
o Vytváření a ladění programů pro CNC svařovací robot (IGM)
o Spolupráce při tvorbě přípravků
o Vytváření programů pro CNC dělící stroje: Laser a děrovací lis (TRUMPF)?

Nabízíme:
Zajímavou práci s motivujícím ohodnocením + další měsíční odměny dle firemních kritérií, roční benefity, stravenky, sick days, 1 týden dovolené navíc, příspěvek na životní pojištění, odměny za plnou docházku, odměny při životních a pracovních výročích.  Poskytujeme bezúročné půjčky pro zaměstnance, příspěvek na péči o pracovní oděv, ubytování ve firemní ubytovně, zajišťujeme stravování na pracovišti.
Výši mzdy ovlivní délka praxe a zkušenosti v oboru. Po zapracování změna PP na dobu neurčitou.

Způsob prvního kontaktu:
- osobně Na Urbance 632, 413 01 Roudnice nad Labem
-  e-mailem
- telefonicky od 7.00-15.00 hod.

Vyžadované vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Hrubá mzda: 35 000 – 40 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon416 823 282; 773 779 471