ZpětVycentrovat mapu

Hledáme na pozici administrativní pracovník pracovník

Nabídka práce na volnou pozici pro MŠ a ZŠ Kociánka, Brno.

  • dlouhodobá práce na plný nebo částečný úvazek
  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Kociánka 6, Brno (Soběšice), 612
  • Přidáno: 17. 1. 2023

Nástup od 1. března 2023!! Zácvik možný ihned.
Požadujeme:
• Úplné středoškolské vzdělání s maturitou
• standartní až nadstandartní znalost práce s programy a aplikacemi MS OFFICE 365, aplikacemi a sdílenými dokumenty Google,
• umění editace webových stránek,
• týmového ducha, zodpovědný a aktivní přístup.
• Řidičský průkaz sk. B a aktivní řízení vozidla nutností.
Nabízíme:
• 0,5 úvazku administrativního pracovníka, (při ukončeném vzdělání VOŠ nebo VŠ lze úvazek navýšit o 0,575 sociálního pracovníka)
• klidné zázemí,
• podporu dalšího vzdělávání,
• tabulkový plat nepedagogických pracovníků školství (platová třída dle ukončeného stupně vzdělání a délky praxe),
• 25 dnů dovolené,
• možnost pružné pracovní doby po dohodě,
• čerpání prostředků z fondu FKSP do výše 5000,- Kč,
• příspěvek na obědy poskytované zaměstnavatelem.

Náplň práce AP:
• Zapůjčování kompenzačních pomůcek a vedení jejich evidence.
• Komplexní zajišťování spisové služby a předarchivní péče.Vedení spisové dokumentace klientů, ambulantní knihy, seznamů klientů.
• Administrace a správa elektronické evidence klientů - Didanet.
• Vytváření a editace plánů návštěv klientů, objednávání klientů na vyšetření.
• Vykonávání různorodých administrativních prací podle obvyklých postupů nebo rámcových instrukcí - administrativa, vedení podacího deníku, vyřizování a odesílání pošty (zprávy z vyšetření aj.), objednávání pomůcek, obsluha datové schránky SPC.
• Protokolování dokumentů a vedení jejich evidence.
• Skenování dokumentů včetně vizuální kontroly.
• Práce s databázovým systémem nebo tabulkovým procesorem včetně vytváření a doplňování datových a textových databank řízených uživatelským programem nebo systémem a vytváření tabulek, grafů apod.
• Zajišťování skartace materiálů obsahujících utajované informace a údaje chráněné podle příslušných právních předpisů nepodléhající skartačnímu řízení.
• Vedení autoprovozu SPC.
Motivační dopis a životopis zasílejte na: spczs@sskocianka.cz, avea@centrum.cz

Další kontakt: 515 504 383, 601 551 238