ZpětVycentrovat mapu

Prodavač/ka uzenin Nehvizdy

Nabídka práce na volnou pozici pro Řeznictví a uzenářství Bylany s. r. o..

  • dlouhodobá práce na plný nebo částečný úvazek
  • vyžadováno: základní vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Pražská 11, Nehvizdy, 25081, česko
  • Přidáno: 8. 1. 2024

Český výrobce uzenin Bylanské uzeniny přijme prodavačku nebo prodavače do prodejny uzenářství
v Nehvizdech (Praha - východ). Krásné prostředí moderní nově vytvořené prodejny.
Náplň práce:
· Prodej a obsluha zákazníků
· Manipulace se zbožím (doplňování, naskladňování ...)
Požadavky:
· Zkušenosti v oboru výhodou, nikoliv podmínkou, absolventy nebo zájemce bez praxe rádi zaučíme, nadšení pro obor a pozitivní komunikaci se zákazníky vítáme více než dlouhodobou praxi
Na začátku zaučení od zkušenějšího kolegy a provedení prodejem a vším co s tím souvisí, dokud se nebudete cítit na úplnou samostatnost
· Spolehlivost, zájem o práci, dochvilnost, poctivost, proaktivní přístup a bezúhonnost
Nabízíme:
· Příjemná přátelská atmosféra stabilního týmu + brigádníci, firma s dlouhodobými výsledky a stálými zaměstnanci
· Nástupní mzda 25 000,- poté možnost růstu
· 20 dní dovolené
· Další benefity po dohodě

Otvírací doba prodejny: PO - PÁ, 8:00 - 19:00 hod, SO 8:00 - 12:00 hod, NE Zavřeno

Pracovní doba dle dohody, flexibilní možnosti
Nástup únor 2024
Zájemci mohou kontaktovat p. Rudolfa Gugha na tel. 723 600 680
Těšíme se na Vás!