ZpětVycentrovat mapu

Sekretáři (všeobecní)

Nabídka práce na volnou pozici pro FrostFood a.s..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: angličtina aktivně
  • lokalita: Kasárna ev.41, Rokytnice v Orlických horách, 51761
  • Přidáno: 26. 4. 2024

Sekretáři (všeobecní):

UpresnujiciInformace(Kontakt zasláním profesního životopisu na e-mail jana.machova@frostfood.cz.
Bližší informace telefonicky PO-PÁ od 8:00 do 14:00 hodin.

Požadujeme:
- SŠ vzdělání
- znalost anglického jazyka
- znalost práce na PC a znalost MS Office uživatelsky
- organizační schopnosti.
Náplň práce:
- asistent/ka vedoucí výrobního úseku
- 100% administrativní činnost (zajištění potřeb výrobního úseku, vedení dokumentace, zápisy z porad, kontrola plnění úkolů, zpracování reportů, evidence smluv společnosti, péče o návštěvy..)
Nabízíme:
- dotované stravování, kulturní akce, po roce zaměstnání 25 dní dovolené
- příspěvek důchodového pojištění, možnost nákupu výrobků za výhodné ceny, kantýna.

Vyžadované vzdělání: ÚSV s maturitou