Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená

Nabídka práce na volnou pozici pro Styrotrade, a.s..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: třída Hrdinů 1327/59, Rýmařov, 79501
  • Přidáno: 22. 11. 2023

Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená:

UpresnujiciInformace(Hledáme do svého kolektivu v Rýmařově kolegu (kolegyni) na pozici:

Operátor linky - obsluha strojů na zpracování polystyrénu

náplň práce:
o obsluha počítačem řízených automatických výrobních linek na řezání polystyrénu
o programování autonomních VZV pro navážení vstupního materiálu na linku
o vyplňování podkladů z výroby

nabízíme:
o práci na moderních výrobních linkách
o pracovní poměr na dobu neurčitou
o plný pracovní úvazek ve 3 směnném provozu
o plat od 150 Kč/hod, + po zapracování další navyšování mzdy dle schopností a dovedností zaměstnance
o místo vhodné i pro absolventy
o další benefity  - stravenkový paušál 99,-Kč/směnu
- odměny za nezameškané hodiny až 16.000,- Kč/rok
- 25 dní dovolené
- roční odměny

požadujeme:
o schopnost vedení pracovního kolektivu
o samostatnost a odpovědný přístup
o zodpovědnost a pečlivost při dodržování výrobních postupů
o po zaškolení obsluha VZV

Bližší informace k pracovnímu místu poskytne personalista Ing. Radek Krvač, tel: 725 220 004. Životopis posílejte na e-mail: radek.krvac@styrogroup.cz, vybraní uchazeči budou osloveni a pozváni k osobnímu pohovoru.    )

Vyžadované vzdělání: Nižší střední odborné
Hrubá mzda: 150 Kč/hodinu

* povinná položka

Telefon725220004