ZpětVycentrovat mapu

Řidiči a obsluha pojízdných zařízení

Nabídka práce na volnou pozici pro NBK-servis, s.r.o..

  • vyžadováno: praxe
  • lokalita: Jiráskovo předměstí 935, Jindřichův Hradec, 37701
  • Přidáno: 4. 4. 2024

Řidiči a obsluha pojízdných zařízení:

UpresnujiciInformace(Náplň práce:
- řízení soupravy (dodávka + čerpadlo na beton )
- obsluha čerpadla na beton včetně přípravy na betonáž
- vedení jednoduchých provozních záznamů
Požadujeme:
- řidičské oprávnění skupiny B+E (skupina E, vozíky, lze případně dodělat při nástupu)
- schopnost provádět jednoduché opravy na stroji a autě
- vysoké pracovní nasazení
- odpovědný přístup k práci
- časovou flexibilitu
- zodpovědnost, samostatnost
Nabízíme:
- zajímavou a perspektivní práci
- zajímavé finanční ohodnocení (32 000,- až 38 000,- )
Poznámka:
- posílejte prosím životopisy na mail info@nbkservis.cz, včetně vašeho kontaktu, na který se případně ozveme a domluvíme osobní schůzku)

Vyžadované vzdělání: Bez vzdělání