ZpětVycentrovat mapu

Technici elektronici přístrojů, strojů a zařízení

Nabídka práce na volnou pozici pro JUTA a.s..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: 3. května 611, Úpice, 54232
  • Přidáno: 11. 4. 2024

Technici elektronici přístrojů, strojů a zařízení:

UpresnujiciInformace(Požadujeme:
- VŠ nebo SŠ vzdělání technického směru,
- samostatnost, odpovědnost a aktivní přístup,
- kreativní a analytické myšlení,
- znalost právních předpisů v technických oblastech elektro, tlaková zařízení apod.,
- řidičský průkaz skupiny B, ochotu cestovat,
- znalost práce na PC,
- znalost světového jazyka výhodou,
- praxe v oboru výhodou.
Pracovní náplň:
- řízení údržby závodu,
- analyzovat a plánovat realizace a opravy technické infrastruktury,
- řízení revizí strojů a budov,
- řízení energií,
 údržba budov a komunikací.
Nabízíme:
- zaměstnanecké benefity (příspěvek na penzijní pojištění a na dovolenou, závodní stravování atd.),
- pracovní dobu 7,5 hod., 5 týdnů dovolené,
- pomoc při řešení bydlení,
- mzdu až 53 000 Kč.
-Nástup dle dohody.

Vyžadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Hrubá mzda: 53 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon499202214