ZpětVycentrovat mapu

Ostatní specialisté v oblasti účetnictví

Nabídka práce na volnou pozici pro Ing. Michal MEZERA - daňový poradce.

  • dlouhodobá práce na částečný úvazek
  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Prvního pluku 206/7, Praha, 18600
  • Přidáno: 15. 8. 2021

Ostatní specialisté v oblasti účetnictví:

UpresnujiciInformace(Místo výkonu práce:  Prvního pluku č.p. 206/7, Karlín, 186 00  Praha 86
Kontaktní osoba: Mezera Michal Ing., tel.: 606430684, e-mail: mezera@dk-mm.cz

UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE:
Náplň práce: Zpracování agendy přijatých a vydaných faktur, zadávání dat do systému. Práce se saldem neuhrazených pohledávek. Úhrada plateb a jejich každodenní reporting pomocí internetového bankovnictví. Komunikace s klienty.
Požadavky: Plynulá znalost ruského jazyka (úroveň C2), anglického jazyka (B2). Znalost práce na PC, MS Office. Znalost účetních programů POHODA, MoneyS3 a praxe na obdobné pozici výhodou. Orientace v daňových a účetních předpisech.

Vyžadované vzdělání: ÚSV s maturitou