ZpětVycentrovat mapu

Prodavači potravinářského zboží

Nabídka práce na volnou pozici pro PK ham spol. s r.o..

  • dlouhodobá práce na plný nebo částečný úvazek
  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • lokalita: Tř. 5. května 1024, Pečky, 28911
  • Přidáno: 24. 2. 2024

Prodavači potravinářského zboží:

UpresnujiciInformace(První kontakt:
V případě zájmu prosíme poslat životopis na e-mail: pam@polabskeuzeniny.cz . Vybraní uchazeči budou pozváni na osobní pohovor.

Nabízíme:
Zázemí české stabilní společnosti s mnohaletou působností na trhu
Spolupráce na HPP na plný (40 hod/týden) nebo zkrácený úvazek (30 hod/týden)
Pracovní poměr na dobu neurčitou
Pracovní doba PO - PÁ - ranní a odpolední směny
Odpovídající finanční ohodnocení, placené přesčasy
Odborné zaškolení
Přátelské pracovní prostředí, zaměstnanecká sleva na nákup masa a uzenin, zdarma svačiny na pracovišti
Sleva na firemní výrobky, svačiny zdarma na pracovišti.
Nástup možný ihned nebo dle domluvy.

Co Vás čeká:
Pultový prodej uzenin, masa, lahůdek, pečiva a výrobků z teplého pultu
Příprava, krájení a doplňování zboží
Obsluha a komunikace se zákazníky
Práce na pokladně.

Požadujeme:
Slušné a příjemné vystupování
Spolehlivost a zodpovědnost
Dobré komunikační dovednosti
Praxe v obchodě výhodou, kladný vztah k prodeji
Flexibilitu
Trestní bezúhonnost.)

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola