ZpětVycentrovat mapu

Všeobecní administrativní pracovníci

Nabídka práce na volnou pozici pro CREW-MONT s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: angličtina aktivně
  • lokalita: Prostějov
  • Přidáno: 24. 3. 2024

Všeobecní administrativní pracovníci:

UpresnujiciInformace(Životopisy zasílejte na email david.kadlcik@crew-mont.eu, kontaktní osoba Kadlčík David, tel.: 774 182 521 (voalt 9:00-16:00), e-mail: david.kadlcik@crew-mont.eu
Náplň práce: objednávky materiálu pro realizaci zakázek v oblasti stavebnictví, komunikace s dododavateli a obchodními partnery, zajišťování nájezdů na zakázky a ubytování v zahraničí.
Požadujeme: ŘP  sk. B, znalost AJ na komunikativní úrovni slovem i písmem, ovládání MS Office
Nabízíme: pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou)

Vyžadované vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Hrubá mzda: 21 300 – 30 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon774 182 521