ZpětVycentrovat mapu

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Nabídka práce na volnou pozici pro Ploty Hýl s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • lokalita: Dlouhá 187, Olbramice, 74283
  • Přidáno: 14. 11. 2020

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov:

UpresnujiciInformace(93130  Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov
ZamK
Pracoviště: Dlouhá 187, 742 83  Olbramice
Kontakt: telefonicky v pracovní dny, e-mailem, osobně po předchozí tel. domluvě

Náplň práce:
- příprava stavebních směsí betonu
- manipulace a úklid stavebního materiálu
- výkopové práce
- uvítáme zkušenosti drobné zednické práce,svařování
- ŘP výhodou

Fyzicky náročná práce)

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 19 500 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon725 848 425