ZpětVycentrovat mapu

Systémoví analytici

Nabídka práce na volnou pozici pro Liberty Ostrava a.s..

  • vyžadováno: praxe a vysokoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: angličtina aktivně
  • lokalita: Vratimovská 689/117, Ostrava (Dubina), 71900
  • Přidáno: 10. 12. 2023

Systémoví analytici:

UpresnujiciInformace(25110   Systémoví analytici
ZamK
Kontakt osobně po předchozí domluvě, e-mailem petra.herman@libertysteelgroup.com, telefonicky Po-Pá 8-16 hod. na č. 602 764 912 nebo 595 684 342.

Náplň práce:
1. Optimalizace teplé cesty na trati P1500- tj. co nejvyšší podíl teplé přímo válcované vsázky:
- optimalizace výrobního programu,
- snížení poruchovosti agregátů CCM2 a P1500, zlepšení všech parametrů dostupnosti zařízení - working ratio, availability ratio zavedení sledování parametru OEE.

2. Pro závod Ocelárna snížení času mezi odpichy dvou taveb:
- provozní prostoje -analýzy příčin, opatření k redukci nebo eliminaci,
- optimalizace toku od vysokých pecí až na kontilití.

3. Analýzy pro snížení prostojů pro čekání na přísun materiálu na válcovacích tratích.

Požadovaný profil:
Znalost anglického jazyka a ukrajinského jazyka, vysokoškolské vzdělání technického zaměření, zkušenost s World Class Manufacturing a Lean Managementem podmínkou, praxe na obdobné pozici a výborná znalost hutního prostředí podmínkou, znalost MS Office.)

Vyžadované vzdělání: VŠ Magisterské
Hrubá mzda: 80 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon602 764 912