ZpětVycentrovat mapu

Odborní účetní mzdoví

Nabídka práce na volnou pozici pro Bartoň a Partner s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Chválkovice 580, Olomouc, 77900
  • Přidáno: 5. 4. 2024

Odborní účetní mzdoví:

UpresnujiciInformace(Náplň práce:
- vedení mzdové agendy přidělených zaměstnanců
- zpracování ročního zúčtování
- spolupráce na měsíčních a ročních uzávěrkách mezd
- administrativa

Požadavky:
- SŠ vzdělání
- dobrou znalost práce na PC
- praxe v oboru
- ochotu učit se novým věcem, pečlivost
- zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost

Nabízíme:
- nástup do české stabilní společnosti, která na trhu působí již 30 let
- přátelský kolektiv, příjemné pracovní prostředí
- firemní akce

Zájemci o zaměstnání zašlou životopis na e-mail: hana.rosenzweigova@bartonapartner.cz. Do předmětu uveďte název pracovní pozice.)

Vyžadované vzdělání: ÚSV s maturitou
Hrubá mzda: 33 000 Kč/měsíc

* povinná položka