ZpětVycentrovat mapu

FACILITY MANAŽER střední Morava

Nabídka práce na volnou pozici pro IF Facility a.s..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Floriána Nováka 3, Prostějov, 79601
  • Přidáno: 8. 9. 2021

Společnost IF FACILITY a.s. hledá nového kolegu/kolegyni na pozici FACILITY MANAŽER/KA se zaměřením na služby úklidu s místem výkonu práce na střední Moravě, kancelář v Prostějově

Náplň práce:
- Řízení přidělených projektů
- Vedení týmů pracovníků na přidělených projektech
- Komunikace s klienty v rámci svěřených zakázek
- Zlepšování kvality služeb v souladu s novými trendy v oblasti cleaningu
- Vyhledávání nových obchodních příležitostí

Požadujeme:
- Středoškolské vzdělání
- Organizační a komunikační schopnosti
- Flexibilitu a proklientský přístup
- Dobrou znalost práce s MS Office
- Řidičský průkaz skupiny B-AKTIVNÍ ŘIDIČ
- Trestní bezúhonnost
- Praxe na obdobné pozici výhodou

Nabízíme:
- Samostatnou a zajímavou práci s možností finančního i profesního růstu
- Zázemí stabilní české společnosti
- Služební vůz, PC a telefon
- Práci na HPP, úvazek 8 hodin denně s flexibilním využitím fondu pracovní doby
- Osobní ohodnocení, bonusový program a transparentní čtvrtletní systém odměňování dle skutečně dosažených výsledků
- Možnost dlouhodobého uplatnění v neustále rostoucí firmě
- Nástup možný ihned
-Vaše CV očekáváme na uvedené emailové adrese