ZpětVycentrovat mapu

Obchodní referenti

Nabídka práce na volnou pozici pro FIEDLER AMS s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Lipová 1789/9, České Budějovice (České Vrbné), 37005
  • Přidáno: 30. 3. 2024

Obchodní referenti:

UpresnujiciInformace(Zkus změnu a přidej se do týmu českých vývojářů a výrobců chytré elektroniky pro vodárenství a ochranu životního prostředí s instalacemi po celém světě. Snažíme se, aby naše práce dávala smysl a řešení pomáhala.
Náplň práce:
- administrativní úkony obchodu a back office firmy
- řízení obchodu a dohled nad zakázkami s instalací
- spolupráce s výrobou a expedicí, např. uvolňování čidel na zakázku
- evidence datahostingu, příprava fakturace
- projektové řízení a smlouvy, příprava podkladů pro zadávací řízení
 Požadujeme:
- vysokoškolské vzdělání i bez praxe
- středoškolské vzdělání s maturitou a praxe v administrativě nebo v organizačních činnostech
- znalost práce s účetními doklady (fakturami)
- komunikativnost na velmi dobré úrovni, samostatnost
Výhodou může být: znalost verzovacích systémů (GIT); znalost anglického jazyka; řidičský průkaz skupiny B
Nabízíme: jednosměnný provoz v přátelském kolektivu ve stabilní společnosti; výhodný mobilní tarif; moderní pracovní prostředí; finanční bonusy; flexibilní pracovní doba, sick days
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem.

Vyžadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Hrubá mzda: 30 000 – 60 000 Kč/měsíc

* povinná položka