ZpětVycentrovat mapu

Prodavači textilu, obuvi a kožené galanterie

Nabídka práce na volnou pozici pro FORBYT, s.r.o..

  • dlouhodobá práce na částečný úvazek
  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Hlavní 81, Frýdlant nad Ostravicí, 73911
  • Přidáno: 4. 3. 2024

Prodavači textilu, obuvi a kožené galanterie:

UpresnujiciInformace(C04 z:29/2/2024
Náplň práce:
- jednání se zákazníky na prodejně s bytovým textilem
- doplňování zboží v regálech
- obsluha prodejního systému
- podílení se na prezentaci zboží ve výlohách
- asistence u přejímky zboží.
Požadujeme:
- dobré komunikační schopnosti
- výborné vystupování
- základní znalosti práce s PC (jednoduchá obsluha pokladny).
Výhodou:
- praxe v oboru prodeje koncovým zákazníkům vítána.
Nabízíme:
- atraktivní pracovní prostředí
- stabilitu silné společnosti s tradicí již od roku 1996
- možnost i úvazku se zkrácenou pracovní dobou
- po zaškolení možnost uzavření smlouvy na dobu neurčitou
- benefity ve formě stravenek, apod.
- zaměstnanecké slevy
- měsíční prémie podle dosažených obratů.
Kontakt emailem.

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)