ZpětVycentrovat mapu

Řidič VZV – Elterlein, Německo

Nabídka práce na volnou pozici pro Starke Jobs.

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivněněmčina aktivně
  • lokalita: Reitzenhainer Str. 25a, Marienberg (Chomutov), 09496, Nemecko
  • Přidáno: 13. 9. 2022

Pro našeho významného klienta ve městě Elterlein hledáme ZKUŠENÉHO uchazeče na pozici řidič VZV / obsluha na boční nakladač – retrak. Tato společnost se vyznačuje vysoce moderním, čistým a přátelským pracovním prostředím. Elterlein leží v blízkosti města Annaberg-Buchholz a jeho poloha je tak ideální pro práci na denní dojíždění z oblasti Chomutova až po Karlovy Vary.

Práce je řízena ve směnném provozu (většinou třísměnný provoz).

Rozdělení pracovní doby:
Ranní směna: 6:00 – 14:00
Odpolední směna: 14:00 – 22:00
Noční směna: 22:00 – 6:00

Pracovní náplň:
Hlavním úkolem je zakládání košů s materiálem do vysokých regálů
Pomoc při naskladňování a vyskladňování materiálu
Komunikace s kolegy a plnění zadaných úkolů
řidič VZV jobs německo

Požadavky na uchazeče:
Platné oprávnění na VZV / boční nakladač
Předchodí zkušenosti a praxe se zakládáním zboží do vysokých regálů (až 8 m)
Dobrá znalost němčiny (komunikativní znalost, schopnost porozumění i psanému textu)
Ochota práce ve směnném provozu
Chuť do práce a přijímat nové výzvy
Dobrý zrak
Svědomitý přístup k práci, spolehlivost a dochvilnost
Řidičský průkaz a auto k dispozici
Fyzická zdatnost
Předpokladem je dobrá znalost němčiny a opravdu pokročilé zkušenosti s obsluhou bočního nakladače.

Proč pracovat jako řidič VZV právě u nás?
Moderní digitalizované zpracování všech požadavků zaměstnance prostřednictvím naší aplikace
Jednoduché podání žádosti o dovolenou či náhradní volno přímo v aplikaci mobilního telefonu

Veškeré dokumenty týkající se mezd, pracovních smluv a jejich dodatků či přehled odpracovaných hodin a nárok na čerpání z Zeitkonta či počet zbývajících dní řádné dovolené najdete kdykoli v aplikaci

Prostřednictvím aplikace vyřídíte veškeré požadavky bez nutnosti dostavit se osobně na personálním oddělení
Německá pracovní smlouva na dobu neurčitou
Výše mzdy se odvíjí od výkonů zaměstnance a zohledňuje také dosavadní praxi a další kompetence
Proplacené přesčasy, sociální příspěvky, příspěvky na dopravu
Podpora při profesním i osobním rozvoji, pomoc česky mluvícíh personalistů s řešením veškerých vašich záležitostí týkajících se života a práce v Německu
Hodnocení našich zaměstnanců najdete zde: https://g.page/Starke-Jobs-Marienberg?we

Výhody práce u Starke Jobs:
Německé sociální, zdravotní i důchodové pojištění při práci na plný pracovní úvazek
25 dní dovolené (navyšování dle délky trvání pracovního poměru)
Denní příspěvek na cestu (Fahrgeld) – nepodléhá zdanění
Příspěvky na dovolenou a vánoce (navyšování dle délky trvání pracovního poměru)
Příplatky za noční směny a extra směny
Práce v blízké dojezdové vzdálenosti od místa bydliště
Průběžné zvyšování mzdy díky oborovým příplatkům a neustále rostoucí tarifní mzdě
Přátelský tým, ve kterém si můžete pravidelně vyměňovat zkušenosti
Cílené zapracování a příprava na vaše nové pole působnosti jako zaměstnance ve výrobě

Tato nabídka je vhodná pro muže i ženy. Pokud Vás nabízená pracovní pozice frézař zaujala, personální agentura Starke Jobs Marienberg vám poskytne více informací. Další aktuální nabídky práce v Sasku naleznete na tomto odkazu.