ZpětVycentrovat mapu

Lakýrníci automobilů a jiných vozidel

Nabídka práce na volnou pozici pro BESKYD servis spol. s r.o..

  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • lokalita: Revoluční 149, Frýdlant nad Ostravicí, 73911
  • Přidáno: 12. 5. 2023

Lakýrníci automobilů a jiných vozidel:

UpresnujiciInformace(C04  z:10/5/2023  a:1/12/2023
Hledáme člověka, který je spolehlivý, ochotný pracovat a učit se novým věcem.
Náplň práce:
- příprava vozidel pro lakování.
Výhodou:
- zkušenosti vítány, ostatní zaučíme.
Požadujeme:
- manuální zručnost a vztah k práci.
Nabízíme:
- pracovní dny pondělí až pátek 7:00-15:30 hod.
Životopisy zasílejte na email, budeme Vás kontaktovat.

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 28 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon608 741 043