ZpětVycentrovat mapu

Cukráři (kromě šéfcukrářů)

Nabídka práce na volnou pozici pro Pekárna Dolní Lomná s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Dolní Lomná 17, Dolní Lomná, 73991
  • Přidáno: 2. 5. 2024

Cukráři (kromě šéfcukrářů):

UpresnujiciInformace(TŘ z:30/4/2024
Náplň práce:
- výroba zákusků, dortů.
Nabízíme:
- příspěvek na stravování
- zaměstnanecké slevy na potraviny a pečivo
- pouze ranní směny od 5hod, dle dohody od 7hod.
Požadujeme:
- zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti
- možnost práce na směny.
Výhodou:
- zkušenosti v oboru, není podmínkou, vše Vás naučíme.
Nabízíme:
- možnost plný/zkrácený úvazek
- stravenky, prémie, slevy na potraviny a pečivo.
Životopisy zasílejte na adresu pekarna.sikora@volny.cz, nebo volejte 725 477 720.

Vyžadované vzdělání: Nižší střední odborné
Hrubá mzda: 25 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon725 477 720